Bilgi

Ölüm döşeğindeki Hüseyin Koçoğlu’nun son dileği, yıllar önce sahip çıkmadığı torunu Ece’nin bulunmasıdır.
Bu dileği gerçekleştirmek için elinden geleni ardına koymayan diğer torunu Ferit, bir türlü Ece’yi bulamaz.
Ancak olaylar, sonunda dedesine sahte bir torun bulma fikrine razı olan Ferit’in beklediği gibi gelişmeyecektir…

Künye

Yapım Yapımcı
Mia Yapım Banu Akdeniz
Senaryo Yönetmen
Verda Pars
Şeyda Delibaşı
Murat Düzgünoğlu

Bölümler

Oyuncular

Peri Aslan

Buse Aslan

Aslan ailesinin gururu, babasının kıymetlisidir. Tek ayaküstünde bin türlü yalan uydurabilen ve her çeşit çıkmaz durumda fikir üretebilen pratik bir zekâya sahiptir. Bu yeteneğini kullanarak hem kendinin hem de ailesinin ekmeğini kazanmanın yolunu her zaman bulur.

Ferit Koçoğlu

Eren Hacısalihoğlu

Ferit Koçoğlu’nun hayattaki tek varlığı, idolü ve değer verdiği kişi dedesi Hüseyin Koçoğlu’dur. Aynı onun gençliğindeki gibi soğuk, ağırbaşlı, sorumluluklarının bilincinde ciddi bir işadamı olup çıkar. O, Koçoğlu ailesinin varisi ve proje çocuğudur.

Hüseyin Koçoğlu

Arif Erkin

Sert mizaçlı, asık suratlı kurallara ve geleneklere bağlı otoriter biridir. Özellikle kendi koyduğu kurallara herkesin bağlı olmasını ister! Hüseyin Koçoğlu’nun adının anıldığı yerde, o içeri girmeden hizaya geçilir. İlerleyen yaşına rağmen, kocamamış bir kurttur o.

Gonca Yozgatlı

Seda Güven

En az Koçoğlu ailesi kadar zengin bir ailenin kızı olan Gonca, Koçoğlu ailesiyle uzun zamandır tanışmaktadır. Ferit ile henüz resmiyete dökülmeyen bir ilişki içindedir. Güzelliği ve her zaman tarz giyimiyle girdiği her mekânda dikkat çeken, zevk sahibi biridir.

Nihat Aslan

Ünal Silver

Aslan ailesinin direğidir. Sıcak bir mahallede, babalarından miras kalan orta halli müstakil bir evde kız kardeşi Canan, erkek kardeşi Rafet ve kızı Peri’yle beraber yaşarlar. Mario adını verdikleri köpekleri ise evin vazgeçilmez üyesidir.

Canan Aslan

Zuhal Yalçın

Nihat’ın kardeşi, Rafet’in ablası ve Peri’nin halasıdır. Uzun süre önce eşinden olaylı bir şekilde ayrılan Canan, genç yaşta başına gelenler yüzünden çok evhamlıdır hatta sevdikleri gözünün önünde olmasın, anında başlarına bir şey geldiğini düşünür.

Rafet Aslan

Murat Okay

Nihat’la Canan’ın erkek kardeşi, Peri’nin amcasıdır. En belirgin özelliği hiçbir koşulda yalan söyleyememesi. Doğrucu davut olarak bilinen Rafet hep pozitif, hep neşeli ve güler yüzlüdür. Çok iyi araba kullanır, bir şeyleri tamir eder, süsler, temizler, pişirir, toplar…

Cüneyt Koçoğlu

İlhan Şeşen

Hüseyin Koçoğlu’nun kardeşi, Elmas Koçoğlu’nun abisidir. Girdiği her ortamda göz dolduran Cüneyt Koçoğlu tam anlamıyla flörtöz biridir ama karısı Nihal’e sevgisi başkadır.

Elmas Koçoğlu

Yeşim Gül

Hüseyin ve Cüneyt Koçoğlu’nun kardeşidir. Malikane yönetiminden kalan zamanlarında hayır işleriyle uğraşan Elmas, cemiyette saygı gören, son derece asil bir kadındır.

Nihal Koçoğlu

Makbule Müezzinoğlu

Cüneyt Koçoğlu’nun karısı Serdar ve Başak’ın annesidir. Tek bir amacı vardır, oğlu Serdar’ı, Koçoğlu ailesinin bir numarası yaparak istediği konuma yükselebilmek!

Serdar Koçoğlu

İsmail Ege Şaşmaz

Nihal Koçoğlu’nun öz oğlu, Cüneyt Koçoğlu’nun üvey oğludur. Ferit’in tam tersi mantığıyla değil duygularıyla hareket eder.

Yaman Efe Gürol

Savaş Alp Başar

Canan’ın oğludur. Ailesinin dağılmasından annesini suçlayan Yaman Efe, velayeti annede olmasına rağmen babasıyla kalmayı tercih eder.

Başak Koçoğlu

Ecem Uzun

Koçoğlu ailesinin neşe kaynağıdır. Hayata her zaman pozitif bakar. Babası gibi müzikle uğraşmasını çok sever.

Mario

Mario

Aslan ailesinin en yetenekli üyesi! Mario herkesi çok şaşırtacak.

Sosyal Medya

INSTAGRAM